Smaltované hrnce Belis Lux sada 5 ks


Smaltované hrnce v sade 5 kusov od popredného českého výrobcu Belis. Aj tieto hrnce sú v prémiovej kvalite Exclusive, čo znovu napovedá veľa o ich výnimočných vlastnostiach. K tomu viac ako 15 ročná história výroby tohto typu hrncov, zabehnuté výrobné postupy a najlepší materiál...výsledkom je výrobok s dlhou životnosťou, tradíciou overeného výrobcu, ktorý je prevernený tisíckami spokojných zákazníkov. viac

Výrobca: Belis Kód produktu: 14337912

Produkt už nie je v ponuke

Náhradný produkt

Tieto smaltované hrnce  rady Exclusive sú charakteristické hlavne hrúbkou plechu 2mm. Kvalitný plech tejto hrúbky sa pri smaltovaných hrncoch používa len výnimočne niektorými svetovými výrobcami. Nemusíte sa obávať deformácie hrncov, práve vďak svojej hrúbke si držia svoj tvar. Vnútro tvorí kvalitný modrý smalt a tým sú smaltované hrnce rady Lux právom zaradené medzi špičku v ponuke výrobcu.

Zloženie sady hrncov:

  • Smaltovaný hrniec s pokrievkou 24 cm, objem 5,0l
  • Smaltovaný hrniec s pokrievkou 20 cm, objem 3,0l
  • Smaltovaný hrniec s pokrievkou 16 cm, objem 1,5l vypredané, náhrada: Randlík s pokrievkou 18cm/1,5l
  • Randlík s pokrievkou 20 cm, objem 2,0l
  • Randlík s pokrievkou 24cm, objem 4,0l

Túto smaltovanú sadu hrncov je možné používať na všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných. Všetky diely sady je možné umývať v umývačke riadu.

Pri použití umývačky riadu môže dôjsť k zašednutiu vnútornej strany, čo však nie je vada výrobku a nemá to vplyv na funkčnosť hrncov.