Vážení zákazníci, z dôvodu výskytu koronavírusu na Slovensku vás prosíme, aby ste pri platbách za objednávky uprednostnili platbu prevodom. Ďakujeme za pochopenie, www.topkotliky.sk
  • E-shop funguje na zabezpečenom protokole HTTPSSSL certifikát. Všetky údaje, ktoré zadávate v objednávkovom procese sú pri prenose šifrované a nehrozí ich strata a zneužitie. Tento protokol sme zaviedli ako prvý e-shop so zameraním na kotlíky a príslušenstvo.
  • Náš e-shop je certifikovaný

    certifikát e-shopuCertifikát garantuje kupujúcim, že informácie na stránke držiteľa certifikátu sú kompletné v zmysle platnej legislatívy a súčastne predávajúci nepopiera spotrebiteľom garantované práva pred, počas a samozrejme po nákupnom procese.

  • Záleží nám na spokojnosti naších zákazníkovkotlíky heureka hodnotenia Máme referencie od skutočných zákazníkov, ktorí u nás reálne nakúpili (ikonka overený zákazník). Približne desať dní po vytvorení objednávky zákazník obdrží mail, prostredníctvom ktorého može vyjadriť svoj názor: pozrite si hodnotenia .

  • Rýchle doručenie objednaného tovarurýchle doručenie tovaruObjednávky sa snažíme vybavovať čo najrýchlejšie. V prípade problému zákazníka vždy kontaktujeme telefonicky, prípadne mailom a zdržanie vysvetlíme.

  • Darček ku každej kotlíkovej súpraveDarček k objednávkeČi si už vyberiete kotlík s kotlinou alebo kotlík s trojnožkou, pribalíme vám darčeky naberačku a varešku. Keď si ale kúpite set s nerezovou kotlinou, okrem naberačky a 50 cm alebo 60 cm varechy dostanete od nás navyše aj plechovku piva.