Internetový obchod topkotliky.sk umožňuje nasledujúce spôsoby platby* za tovar:

 1. Dobierka - platba pri prevzatí tovaru (platí pre Slovenská republiku)
  Platbu za tovar uskutočníte pri preberaní tovaru kuriérovi Slovenskej pošty. Dobierka je spoplatnená sumou 1€ s DPH.
 2. Platba vopred bankovým prevodom (platí pre Slovenskú republiku)
  Po vytvorení Vašej objednávky Vám obratom zašleme na Váš e-mail potvrdenie o prijatí objednávky, kde nájdete podrobné údaje potrebné na realizáciu prevodného príkazu na náš účet. V prípade, že nepoužívate rovnakú banku je nutné počítať s tým, že prevod sa môže o jeden deň predĺžiť. Aby sme vedeli Vašu platbu identifikovať, používajte ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Po zaevidovaní platby Vám bude tovar v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail.
 3. Platba vopred pri osobnom odbere (platí pre Slovenskú republiku)
  Pri osobnom odbere na našom odbernom mieste je nutné uskutočniť platbu vopred na náš účet. Po pripísaní platby vás budeme kontaktovať ohľadne odberu. Osobný odber je nutné dohodnúť si vopred.
 4. Platba vopred bankovým prevodom (platí pre Českú republiku) Momentálne tovar neposielame až do odvolania
  Po vytvorení Vašej objednávky Vám obratom zašleme na Váš e-mail potvrdenie o prijatí objednávky, kde nájdete podrobné údaje potrebné na realizáciu prevodného príkazu na náš účet: IBAN: SK20 1100 0000 0029 2788 0057, Swift: TATRSKBX. Aby sme vedeli Vašu platbu identifikovať, používajte ako variabilný symbol číslo Vašej objednávky. Po zaevidovaní platby Vám bude tovar v čo najkratšom čase odoslaný na dodaciu adresu, o čom obdržíte aj informačný e-mail. V prípade objednávok pre ČR je možná len platba vopred bankovým prevodom.

* vyhradzujeme si právo dočasného alebo úplného pozastavenia ktoréhokoľvek spôsobu platby