Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Nerezový kotlík na guláš 10 L s hrúbkou 1 mm + záhradné ohnisko s kladkou


Ak ste fanúšikmi záhradných grilovačiek alebo radi varíte guláš nad otvoreným ohňom, máme tu pre vás záhradné ohnisko s antikorovým hrubostenným kotlíkom. Výhoda setu je v tom, že má viac možností využitia. Môžete ho použiť na varenie gulášu, v tom prípade len zavesíte kotlík na rameno a v ohnisku kúrite, alebo rameno demontujete a ohnisko môžete použiť na opekanie.
viac

Výrobca: Vyrobené v HU Kód produktu: NK10ZO

93 € s DPH
1-3 dni
ks

Prenosné kovové ohnisko s odnímateľným ramenom a navijákom a nerezový kotlík 10 L

Kotlíkový set s ohniskom pozostáva:

 • Záhradné ohnisko
  Prenosné kovové ohnisko s odnímateľným ramenom a navijákom. Priemer ohniska je 46,50 cm, hĺbka ohniska  24 cm, výška stojanu 1,23 m.
  Pomocou šikovného navijáka si viete regulovať vzdialenosť kotlíka od ohňa. Držiak/rameno, na ktorom je zavesený kotlík, sa dá jednoducho odmontovať  a ohnisko využívať na opekanie.
 • Antikorový kotlík 10l hrubostenný
  Kvalitný kotlík s hrúbkou steny 1mm
 • Nerezová pokrievka na kotlík
 • Naberačka, varecha 
  Darčeky grátis

Ak vás neoslovil tento produkt, môžete si vybrať iný z našej ponuky kotlíky s trojnožkou, alebo zo súviciacich produktov.

Objem Objem kotlíka 10 L
Typ kotlíkovej súpravy Nerezový kotlík s ohniskom