Kotlinová súprava 70 L smalt + 10 ks smaltovaných kotlíkov


Kotlinové súpravy sú určené predovšetkým na prípravu väčšieho množstva jedla. Súčasťou setu je smaltovaný 70 L kotol s pokrievkou. Ako ohnisko slúži kovová kotlina, v ktorej je kotol vsadený. Set obsahuje 10 ks smaltovaných servírovacích kotlíkov v čiernom prevedení. viac

Výrobca: Vyrobené v HU Kód produktu: KS70S10SK

189 € s DPH
1-3 dni
ks

Kotlinová súprava na zabíjačku:

 • Smaltovaný kotol 70 litrový
  Oceľový kotol, ktorý pokrývajú dve vrstvy smaltu
 • Kovovú kotlinu priemeru 56 cm
  Kotlina pod kotlík hrubá 1 mm vrátane dymovodu a popolníku
 • Pokrievku smalt 
  Univerzálna pokrievka na kotol
 • 10X servírovací kotlík smalt čierny  

Darčeky navyše:

 • Drevená varecha
 • Naberačka

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.

Vytvorili sme pre vás rôzne kombinácie zabíjačkových kotlov s kotlinami a s rôznymi doplnkami ako sú kotlíky na servírovanie, plynové horáky pod kotol, či koše do kotlov. Týmto spôsobom sme chceli zjednodušiť nakupovanie a ušetriť tak váš čas. Ak ste nenašli ten správny doplnok ku kotlinovej súprave, možete si vybrať v súvisiacich produktoch.