Gulášový kotlíkovy set s 30l H antikorovým kotlíkom a 45 cm kovová kotlina

Novinka Doprava zdarma

Hľadáš kotlík na guláš, v ktorom by si navaril pre celú partiu? S kotlíkovou súpravou, vytvorenou z 30l hrubostenného antikorového kotlíka a komfortnej kovovej kotline na vyskokých nožičkách to hravo zvládneš a varenie gulášu bude pre teba gastronomický zážitok. viac

Výrobca: Perfect Home Kód produktu: KS30NK45KKV

126 € s DPH
Dodanie do 5 dní
ks

Kotlíková súprava obsahuje:

 • Nerezový kotlík 30 litrový
  Kvalitný hrubostenný nerezový kotlík s hrúbkou steny 1 mm
 • Kovovú kotlinu priemeru 45 cm
  Vďaka vysokým nohám tejto kotliny bude prístup k ohňu a ku kotlíku o niečo pohodlnejší. Dodáva sa vrátane dymovodu.
  Teleskopické nohy kotliny je možné zaistiť v troch polohách. Tým jednoducho dosiahnete výšku vrchnej hrany kotliny od zeme 70, 75 alebo 80cm! Oproti bežnej kotline s výškou vrchnej hrany 52 cm je to neuveriteľný nárast a pohodlie pri varení. Nohy kotliny je možné vymontovať úplne, čím sa dostanete na klasickú výšku, spomínaných 52 cm.                                                                 
 • Nerezovú pokrievku na 30 litrový kotlík 

Darčeky navyše:

 • drevená varecha
 • nerezová naberačka

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.