Prečo nakúpiť u nás

Úvod Info Prečo nakúpiť u nás


 • E-shop funguje na zabezpečenom protokole HTTPS
  SSL certifikátVšetky údaje, ktoré zadávate v objednávkovom procese sú pri prenose šifrované a nehrozí ich strata a zneužitie. Tento protokol sme zaviedli ako prvý e-shop so zameraním na kotlíky a príslušenstvo.

 • Náš e-shop je certifikovaný
  certifikát e-shopuCertifikát garantuje kupujúcim, že informácie na stránke držiteľa certifikátu sú kompletné v zmysle platnej legislatívy a súčastne predávajúci nepopiera spotrebiteľom garantované práva pred, počas a samozrejme po nákupnom procese.

 • Záleží nám na spokojnosti naších zákazníkov
  kotlíky heureka hodnoteniaMáme referencie od skutočných zákazníkov, ktorí u nás reálne nakúpili (ikonka overený zákazník). Približne desať dní po vytvorení objednávky zákazník obdrží mail, prostredníctvom ktorého može vyjadriť svoj názor: pozrite si hodnotenia .

 • Rýchle doručenie objednaného tovaru
  rýchle doručenie tovaruObjednávky sa snažíme vybavovať čo najrýchlejšie. V prípade problému zákazníka vždy kontaktujeme telefonicky, prípadne mailom a zdržanie vysvetlíme.

 • Garancia najnižšej ceny
  Najlacnejšie kotlíky - garanciaU niektorých výrobkov je možné po dohode upraviť cenu pod alebo na úroveň konkurencie. Našli ste rovnaký tovar u konkurencie lacnejší? Pošlite nám link na konkrétny tovar u konkurencie a u nás a ak nám to možnosti dovolia, cenu vám upravíme.

 • Darček ku každej kotlíkovej súprave
  Darček k objednávkeČi si už vyberiete kotlík s kotlinou alebo kotlík s trojnožkou, darček je váš. Okrem naberačky a 50 cm alebo 60 cm varechy vám pribalíme navyše ku každej kotlíkovej súprave aj plechovku piva.
Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk