Antikorový kotlík 10l H a kovová kotlina 31cm vysoká

Akcia

V kotlíkovej sezóne 2019 sme Vám predstavili nový produkt a to kotliny na teleskopických nožičkách. Pomaly sa snažíme vytvárať súpravy tak aby ste si nemuseli kupovať všetky produkty zvlášť, tak sme pripravili šikovnú kombináciu. Malý nerezový 10l hrubostený kotlík a k nemu kovovú kotlinu s vrchným priemerom 31cm na teleskopických nožičkách. V súprave viete navariť pre 4-6 ľudí, je ľahko skladná, pretože nožičky sa dajú demontovať.  viac

Výrobca: Perfect Home Kód produktu: KSV10H31V

89 € s DPH
Dodanie do 5 dní
ks

Táto súprava obsahuje vo zvýhodnenom sete:

 • Nerezový kotlík 10 litrový
  Kvalitný hrubostenný nerezový kotlík s hrúbkou steny 1 mm
 • Kovovú kotlinu priemeru 31 cm
  Vďaka vysokým nohám tejto kotliny bude prístup k ohňu a ku kotlíku o niečo pohodlnejší. Dodáva sa vrátane dymovodu.
  Teleskopické nohy kotliny je možné zaistiť v troch polohách. Tým jednoducho dosiahnete výšku vrchnej hrany kotliny od zeme 70, 75 alebo 80cm! Oproti bežnej kotline s výškou vrchnej hrany 52 cm je to neuveriteľný nárast a pohodlie pri varení. Nohy kotliny je možné vymontovať úplne, čím sa dostanete na klasickú výšku, spomínaných 52 cm.                                                                 
 • Nerezovú pokrievku na 10 litrový kotlík 

Darčeky navyše:

 • drevená varecha
 • nerezová naberačka

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.