Belis

Úvod Belis
Zobrazené produkty 1 - 21 z celkových 21
Názov Cena
pokrievka  48cm Pokrievka 48cm Gastro

Pokrievka výrobcu Belis nájde využitie pri všetkých hrncoch priemeru 48 cm.

Kategória:  Pokrievky na kotlíky
23,- €
Smaltovaná panvica Smaltovaná panvica Belis 24 cm

Smaltovaná panvica dlhoročného českého výrobcu Belis.  Táto panvica patrí do radu BSE (Belis stabil extra), ktorá sa vyznačuje mimoriadne dlhou životnosťou a kvalitou.

Kategória:  Panvice
23,- €
Smaltované hrnce LAVENDER 1 sada 7 ks Smaltované hrnce LAVENDER 1 sada 7 ks

Novinka na záver roku 2017 tradičného výrobcu smaltovaných hrncov, ktoré sú nielen u nás ale takmer po celom svete známe svojou kvalitou a trvácnosťou. Belis prináša túto sadu prednostne na slovenský trh, zatiaľ sa sada LAVENDER nedá kúpiť nikde inde.

Kategória:  Smaltované hrnce
126,- €
smaltovaný prekáč Smaltovaný pekáč oválny Sfinx 32x24 cm 6,5 l

Oválny smaltovaný pekáč českého výrobu Belis. Tradičný, poctivý výrobok pekáč rady BSE (Belis stabil extra). Každý jeden kus je originál. Vonkajšiu stranu totiž pokrýva ručne nanesená plasticita, ktorá robí tento pekáč unikátnym. Po každej aplikovanej vrstve smaltu je výrobok vypálený v peci teplotou cca 850'C. Tento spôsob zaisťuje,že sa smalt rozhodne nezlúpe po niekoľkých použitiach ako to býva napríklad pri rôznych keramických alebo teflónových výrobkoch pochybnej kvality.

Kategória:  Plechy na pečenie
49,- €
Panvica na lievance Panvica na lievance smalt Belis 24 cm

Poctivá, tradičná panvica na lievance BSE (Belis stabil extra). Výrobky radu BSE sú v českých domácnostiach veľmi populárne vďaka svojej kvalite a dlhej životnosti.

Kategória:  Panvice
25,- €
Smaltovaný hrniec Lavender 2 Smaltované hrnce LAVENDER 2 sada 7 ks

Sada smaltovaných hrncov zo série LAVENDER 2 s klasickou smaltovanou pokrievkou. Novinka z konca roku 2017 je určená pre slovenský trh. Český výrobca BELIS s dlhoročnou tradíciou je aj pri týchto smaltovaných hrncoch zárukou kvality a zdravého varenia.

Kategória:  Smaltované hrnce
128,- €
Sada hrncov Romance - hrniec Sada hrncov ROMANCE 5ks

Novinka pre rok 2017! Sada hrncov elegantného a romantického vzhľadu, ktorá bola navrhnutá s dôrazom na vysoké funkčné vlastnosti. Vonkajší povrch hrncov celej sady je pokrytý novým ružovým smaltom, vyvinutým špeciálne pre túto sadu. Na pokrievkách je použitý bakelitový držiak, ktorý bol navrhnutý na mieru práve pre túto sadu hrncov od významného talianského dodávateľa.

Kategória:  Smaltované hrnce
105,- €
Smaltovaná panvica Belis 26 cm Smaltovaná panvica s pokrievkou 26 cm

Panvica od tradičného českého výrobcu Belis. Prednosťou tejto rady je hlavne dlhá životnosť a zdravotná nezávadnosť prípravy jedál.

Kategória:  Panvice
27,- €
Romance 2 - hrniec Sada hrncov ROMANCE 2 5ks

Nová sada hrncov pre rok 2017 v príjemne romantickom prevedení. Túto sadu zdobí z vonkajšej strany ružový smalt, určený výhradne pre sadu ROMANCE. Bakelitový držiak na pokrievkách je od významného talianského dodávateľa.

Kategória:  Smaltované hrnce
108,- €
zapekacia panvica s pokrievkou Zapekacia panvica 28 cm

Ďalší mimoriadne kvalitný výrobok od českého výrobcu Belis. Zapekacia panvica s pokrievkou.

Kategória:  Panvice
43,- €
Smaltované hrnce sada Sonya Smaltované hrnce sada Sonya 6 ks

Tieto smaltované hrnce v sade 6-tich kusov sú v klasickom prevedení s tradičným jemným vzorom, ktorý ozdobí vašu kuchyňu. Kvalitné hrnce, tradičný český výrobca Belis.

Kategória:  Smaltované hrnce
102,- €
pekáč na pečenie Pekáč na pečenie dvojitý smalt 40 cm

 

Pekáč na pečenie od českého výrobcu Belis. Tieto smaltované pekáče sú synonymom kvalitného pečenia. Je to hlavne vďaka dlhoročnému vývoju, ktorý prechádzal neustálym zdokonaľovaním ešte pod značkou Sfinx.

Kategória:  Plechy na pečenie
32,- €
sada smaltovaných hrcov Madeira Sada smaltovaných hrncov Belis Madeira 6 ks

Táto sada hrncov bola zostavená tak aby zohľadňovala nároky a požiadavky zákazníkov. Tvorí ju 6 kusov smaltovaných hrncov v prémiovej kvalite od popredného českého výrobcu smaltovaných hrncov Belis, ktorý má dlhodobú tradíciu vo výrobe smaltovaného riadu.

Kategória:  Smaltované hrnce
104,- €
sada smaltovaných hrncov belis capuccino Sada smaltovaných hrncov Belis Capuccino 6 ks

Táto sada smaltovaných hrncov v klasických, decentných farbách bola zostavená podľa požiadaviek na najčastejšie používané smaltované hrnce. Tvorí ju 6 kusov smaltovaných hrncov v prémiovej kvalite od popredného českého výrobcu smaltovaných hrncov Belis, ktorý má dlhodobú tradíciu vo výrobe smaltovaného riadu.

Kategória:  Smaltované hrnce
97,- €
sada hrncov belis gold Sada hrncov Belis Gold smalt 5 ks

Sada hrncov vyrobená popredným českým výrobcom smaltovaných hrncov Belis. Tento druh hrncov je na trhu už viac ako 15 rokov, čo jednoznačne hovorí o ich kvalite. Pri výrobe sa používajú praxou overené postupy a len ten najlepší materiál. Táto sada je zárukou dlhej životnosti, skvelých úžitkových vlastností a tým aj spokojnosti s tradičným českým výrobkom.

Kategória:  Smaltované hrnce
102,- €
Súprava hrncov Belis Bubble Súprava hrncov Belis Bubble 5 ks

Ďalšia súprava hrncov od známeho českého výrobcu Belis. Jedná sa o kombináciu 5 ks smaltovaných hrncov, ktorú tvoria 3ks smaltovaných hrncov a 2ks randlíkov. Vyrába sa od roku 2011 aje to súprava hrncov s moderným dizajnom skvelými úžitkovými vlastnosťami.

Kategória:  Smaltované hrnce
99,- €
Hrncová súprava Blue Hrncová súprava smalt Belis Blue 5 ks

Hrncové súpravy Belis sú známe nielen v susednom Česku, no takmer po celom svete. Vynikajú svojou dlhodobo overenou kvalitou a výbornými vlastnosťami. Nehovoriac o tom, že varenie v smaltovaných hrncoch patrí k najzdravšej príprave pokrmu.

Kategória:  Smaltované hrnce
84,- €
Smaltované hrnce Belis Lux sada 5 ks Smaltované hrnce Belis Lux sada 5 ks

Smaltované hrnce v sade 5 kusov od popredného českého výrobcu Belis. Aj tieto hrnce sú v prémiovej kvalite Exclusive, čo znovu napovedá veľa o ich výnimočných vlastnostiach. K tomu viac ako 15 ročná história výroby tohto typu hrncov, zabehnuté výrobné postupy a najlepší materiál...výsledkom je výrobok s dlhou životnosťou, tradíciou overeného výrobcu, ktorý je prevernený tisíckami spokojných zákazníkov.

Kategória:  Smaltované hrnce
103,- €
Smaltované hrnce Sfinx Belis sada 5 ks Smaltované hrnce Sfinx Belis sada 5 ks

Jedinečná sada smaltovaných hrncov, ktoré vyrábala ešte firma Sfinx. Dnes v tradícií pokračuje nástupca Belis a to znamená, že rada Sfinx BSE (Belis extra stabil) sú generáciami používané a preverené smaltované hrnce. Tento druh hrncov je určený pre tých, kto uprednostní tradíciu a mnohoročnú životnosť kvalitných hrncov. Ak si potrpíte na kvalitné hrnce a uprednostníte klasiku za prijateľnú cenu, táto sada Sfnix je práve pre vás.

Kategória:  Smaltované hrnce
122,- €
Kastról 40 litrový Kastról smaltovaný Gastro 40l

Kastról z produkcie českého výrobcu smaltovaného riadu Belis. Rokmi preverená kvalita. Kento kastról je určený pre stravovacie zariadenia ale rovnako dobre poslúži aj v domácnosti.

Kategória:  Smaltované hrnce
65,- €
smaltovaný hrniec 50 litrov Smaltovaný hrniec 50l Gastro

Tento veľkoobjemový smaltovaný hrniec je vhodný pre rôzne stravovacie zariadenia, taktiež ho využijete v domácnosti, napríklad pri zabíjačkách, zaváraní a podobne.

Kategória:  Smaltované hrnce
73,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk