Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Zabíjačkový kotlinový komplet 50 L + kôš do kotla


Zabíjačková súprava, ktorú radíme k objemovo najmenším je smaltovaný zabíjačkový kotol s objemom 50 L a kovovým parákom s priemerom 50 cm. Je vhodná na menšie zabíjačky alebo veľké rodinné párty akcie. Set obsahuje aj kôš do kotla, skvelá pomôcka pri varení jaterníc. viac

Výrobca: Vyrobené v HU Kód produktu: ZK50K

150 € s DPH
1-3 dni
ks

Zabíjačková súprava 50 L s košom do kotla

Kotlinové sety sú väčšinou určené na varenie či prípravu väčšieho objemu jedla a k tým najmenším patrí kotol 50 L. Základné zostavy obsahujú kotol, parák a pokrievku, ale v ponuke nájdete aj sety doplnené o koše do kotlov, plynové horáky, či servírovacie kotlíky . Ak Vám nevyhovuje žiadna z týchto možností, viete si dokúpiť príslušenstvo ku kotlíkom.

Súprava obsahujue:

  • Smaltovaný kotol 50 litrový
    Kvalitný kotlík z ocele, ktorý pokrývajú dve vrstvy smaltu
  • Kovovú kotlinu priemeru 50 cm
    Kotlina pod kotlík hrubá 1 mm, vrátane dymovodu a popolníka
  • Pokrievku smalt na 50 litrový kotol
  • Kôš do kotla
  • Drevená varecha
  • Nerezová naberačka

Ilustračné foto.

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.