Zabíjačkový kotlinový komplet 50 L + kôš do kotla

Novinka

Zabíjačková súprava, ktorú radíme k objemovo najmenším je smaltovaný zabíjačkový kotol s objemom 50 L a kovovým parákom s priemerom 50 cm. Je vhodná na menšie zabíjačky alebo veľké rodinné párty akcie. Set obsahuje aj kôš do kotla, skvelá pomôcka pri varení jaterníc. viac

Výrobca: Vyrobené v HU Kód produktu: ZK50K

190 € s DPH
Expedícia 1-3 dni - na set sa vzťahuje hmotnostný príplatok 4€
ks

Zabíjačková súprava 50 L s košom do kotla

Kotlinové sety sú väčšinou určené na varenie či prípravu väčšieho objemu jedla a k tým najmenším patrí kotol 50 L. Základné zostavy obsahujú kotol, parák a pokrievku, ale v ponuke nájdete aj sety doplnené o koše do kotlov, plynové horáky, či servírovacie kotlíky . Ak Vám nevyhovuje žiadna z týchto možností, viete si dokúpiť príslušenstvo ku kotlíkom.

Súprava obsahujue:

  • Smaltovaný kotol 50 litrový
    Kvalitný kotlík z ocele, ktorý pokrývajú dve vrstvy smaltu
  • Kovovú kotlinu priemeru 50 cm
    Kotlina pod kotlík hrubá 1 mm, vrátane dymovodu a popolníka
  • Pokrievku smalt na 50 litrový kotol
  • Kôš do kotla
  • Drevená varecha
  • Nerezová naberačka

Ilustračné foto.

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.