Zabíjačková súprava 50 l a paella panvica


Tento menší kotol na zabíjačku s kotlinou využijete nielen pri domácej zabíjačke, ale aj spoľahlivo poslúži pri varení gulášu pre hostí penziónu, či rôznych spoločenských udalostiach v prírode. Táto sada je navyše doplnená paella panvicou. Po uvarení gulášu jednoduchou výmenou za kotol môžete pokračovať v príprave rôznych špecialít podľa chuti a fantázie. viac

Výrobca: Perfect Home Kód produktu: ZS50PP

151 € s DPH
1-3 dni
ks

Zloženie zabíjačkovej súpravy:

 • Zabíjačkový kotol 50 litrový
  Kotol na zabíjačku s praktickými masívnymi držiakmi na prenos vo dvojici
 • Kovová kotlina priemeru 50 cm
  Kotlina s hrúbkou steny 1mm je dodávaná vrátane komplet dymovodu
 • Oceľovú leštenú paella panvicu priemeru 50 cm
  Paella panvica, na ktorej pripravíte rôzne mäsové alebo zeleninové špeciality. Panvica nie je originálna súčasť k dodávanej kotline a jej usadenie v kotline nemusí byť presne k okraju. Drží však bezpečne a nehrozí jej prevrhnutie. 
 • Pokrievka smalt na kotol
 • Drevenú varechu

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov. Pokrievka nedosadá presne na kotol, svoj účel ale plní.