Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Nerezový kotlík na guláš 20 L zosilnený 0,7 mm + strieborné záhradné ohnisko


Súprava s nekonečnými možnosťami, kombinácia nerezového kotlíka na guláš a záhradného ohniska v stiebornom prevedení. Multifunkčnosť prenosného ohniska spočíva v tom, že na retiazku sa dá zavesiť nielen kotlík, ale aj grilovacia mriežka. Stojan s kladkou sa dá demontovať, takže v ohnisku si pripravíte oheň a na záhradke si tak môžete navodiť príjemnú atmosféru , pripadne si deti môžu opekať špekačky. viac

Výrobca: Vyrobené v HU Kód produktu: P00012

89 € s DPH
1-3 dni
ks

Prenosné ohnisko s kotlíkom na guláš

Kombinácia strieborného záhradného ohniska s nerezovým kotlíkom na guláš

 • Strieborné záhradné ohnisko
  Prenosné kovové ohnisko s odnímateľným ramenom a navijákom.  Priemer ohniska je 46,50cm, hĺbka ohniska 24cm, výška stojanu 1,23m.
  Pomocou šikovného navijáka si viete regulovať vzdialenosť kotlíka od ohňa. Držiak/rameno, na ktorom je zavesený kotlík, sa dá jednoducho odmontovať  a ohnisko môžete využívať na opekanie.
 • Zosilnený nerezový kotlík na guláš 20 L
  Kotlík s hrúbkou steny 0,7 mm
 • Nerezová pokrievka na kotlík
  Nerezová pokrievka na 20litrový kotlík
 • Naberačka, varecha

Set si môžete obohatiť o doplnky ako sú palice na opekanie, alebo grilovacie mrižky na retiazke. Tieto produkty nájdete v kategorií doplnky ku kotlíkom.

Objem kotlík s objemom 20 L
Typ kotlíkovej súpravy Nerezový kotlík s ohniskom