Masívny liatinový kotlík 16 L so smaltovaným povrchom plus kovová kotlina 36 cm na vysokých nožičkách

Odporúčaný

Súprava, v ktorej si pripravíte ten najlepší kotlíkový guláš vďaka kvalitnému liatinovému kotlíku s vrstvou smaltu a kovovej kotline na vysokých nožičkách, ktorá zaručí že aj po pár hodinách miešania gulášu, Vás nebude bolieť chrbát. viac

Výrobca: Perfect Home Kód produktu: LK16KK36V

130 € s DPH
Dodanie do 5 dní
ks

Kovová kotlina s liatinovým kotlíkom

Stále napredujeme a  rožširujeme náš sortiment o nové kotlíkove sety v nových variantoch, aby sme mohli osloviť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Pripravili sme novú kotlíkovú súpravu na guláš, ktorá sa skladá:

  • Liatinovy kotlík 16 L (masívny liatinový kotlík so smaltovaným povrchom)
  • Kovová kotlina na teleskopických nožičkách s priemerom 36 cm (viac info o teleskopických kotlinách sa dočítate v našom blogu)
  • Nespornou výhodou oproti klasickej kotline sú nožičky kotliny, ktoré je možné zaistiť až v troch pozíciách, presne podľa vašej potreby. A tak horný lem kotliny môže byť vo výške 68cm, 74cm, prípadne až 80cm. V prípade potreby je možné nohy úplne vybrať a parák použiť aj bez nich. Celková manipulácia s parákom je jednoduchá a celá zostava aj s kotlíkom pevne drží na mieste aj v najvyššej polohe nožičiek.
  • nerezová pokrievka na 16 L kotlík
  • drevenú varešku 
  • nerezovú naberačku

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.
Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.

Výška výška kotliny od zeme po vrchný okraj tela je v najvyššej polohe cca 80 cm
Objem Objem kotlíka 16 L
Typ kotlíkovej súpravy Liatinový kotlík s kotlinou
Vrchný priemer kotliny Priemer kotliny 36 cm