Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Masívny liatinový kotlík 16 L so smaltovaným povrchom plus kovová kotlina 36 cm na vysokých nožičkách

Odporúčaný

Súprava, v ktorej si pripravíte ten najlepší kotlíkový guláš vďaka kvalitnému liatinovému kotlíku s vrstvou smaltu a kovovej kotline na vysokých nožičkách, ktorá zaručí že aj po pár hodinách miešania gulášu, Vás nebude bolieť chrbát. viac

Výrobca: Perfect Home Kód produktu: LK16KK36V

130 € s DPH
Dodanie do 5 dní
ks

Kovová kotlina s liatinovým kotlíkom

Stále napredujeme a  rožširujeme náš sortiment o nové kotlíkove sety v nových variantoch, aby sme mohli osloviť aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Pripravili sme novú kotlíkovú súpravu na guláš, ktorá sa skladá:

  • Liatinovy kotlík 16 L (masívny liatinový kotlík so smaltovaným povrchom)
  • Kovová kotlina na teleskopických nožičkách s priemerom 36 cm (viac info o teleskopických kotlinách sa dočítate v našom blogu)
  • Nespornou výhodou oproti klasickej kotline sú nožičky kotliny, ktoré je možné zaistiť až v troch pozíciách, presne podľa vašej potreby. A tak horný lem kotliny môže byť vo výške 68cm, 74cm, prípadne až 80cm. V prípade potreby je možné nohy úplne vybrať a parák použiť aj bez nich. Celková manipulácia s parákom je jednoduchá a celá zostava aj s kotlíkom pevne drží na mieste aj v najvyššej polohe nožičiek.
  • nerezová pokrievka na 16 L kotlík
  • drevenú varešku 
  • nerezovú naberačku

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.
Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.

Výška výška kotliny od zeme po vrchný okraj tela je v najvyššej polohe cca 80 cm
Objem Objem kotlíka 16 L
Typ kotlíkovej súpravy Liatinový kotlík s kotlinou
Vrchný priemer kotliny Priemer kotliny 36 cm