Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Liatinový kotlík na guláš 16 L s kovovou kotlinou


Varenie gulášu v kotlíkovej súprave, ktorú tvorí liatinový 16 L kotlík a s kovovou kotlinou o priemere 36 cm, bude pre vás hračka. Robustný kotlík je určite výborná voľba a s jeho kvalitou budete nadmieru spokojní. V tomto sete dokážete pripraviť cca 46 porcií. viac

Výrobca: Perfect Home Kód produktu: LK16LKK36

122 € s DPH
1-3 dni
ks

Liatinový kotlík 16 L s kovovou kotlinou

Objemovo menšia kotlíková súprava na guláš 16 L obsahuje:

  • Kovovú kotlinu priemeru 36 cm (rozmery kotliny nájdete v našom blogu)
  • kotlina obsahuje dymovod so strieškou a popolník
  • Liatinový kotlík na guláš 16 L so smaltovaným dnom
  • Pokrievku nerez na 16 litrový kotlík 
  • Drevenú varechu 
  • Nerezovú naberačku 

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.

Kotlíkový guláš môžete servírovať v malých servírovacích kotlíkoch s červeným smaltom, ktoré nájdete v kategórii kotlíky na guláš.

Výška výška kotliny od zeme po vrchný okraj tela je 55 cm
Typ kotlíkovej súpravy Liatinový kotlík s kotlinou
Vrchný priemer kotliny Priemer kotliny 36 cm