Liatinový kotlík 16 + kovová kotlina + 2x malý servírovací kotlík

Odporúčaný

Ak má byť varenie príjemné, malo by byť hlavne aj pohodlné. Práve preto sme pre vás pripravili kombináciu liatinového kotlíka s kovovou kotlinou na teleskopických nožičkách, kde sa pri varení aj vyšší kuchár bude cítiť pohodlne. Ako doplnok k setu dostanete 2 mini kotlíky červenej farby s bielym vnútorným smaltom. viac

Výrobca: Vyrobené v HU Kód produktu: P00112

133 € s DPH
Dodanie do 7 dní
ks

Liatinový kotlík s kovovou kotlinou + malé kotlíky na guláš

Liatinový kotlík

Liatinový kotlík 16 L (masívny liatinový kotlík so smaltovaným povrchom)

Kovová kotlina 36 cm

  • Kovová kotlina na teleskopických nožičkách s priemerom 36 cm (viac info o teleskopických kotlinách sa dočítate v našom blogu).Nespornou výhodou oproti klasickej kotline sú nožičky kotliny, ktoré je možné zaistiť až v troch pozíciách, presne podľa vašej potreby. A tak horný lem kotliny môže byť vo výške 68 cm, 74cm, prípadne až 80cm. V prípade potreby je možné nohy úplne vybrať a parák použiť aj bez nich. Celková manipulácia s parákom je jednoduchá a celá zostava aj s kotlíkom pevne drží na mieste aj v najvyššej polohe nožičiek.

Pokrievka na 16 L kotlík

  • Nerezová pokrievka na kotlík

Mini kotlíky na guláš

  • 2x smaltovaný mini kotlík na servírovanie pokrmov

Darček ku kotlíkovému setu

  • drevenú varešku , nerezovú naberačku

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.
Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.

Výška výška kotliny od zeme po vrchný okraj tela je v najvyššej polohe cca 80 cm
Objem Objem kotlíka 16 L
Typ kotlíkovej súpravy Liatinový kotlík s kotlinou
Vrchný priemer kotliny Priemer kotliny 36 cm