Zabíjačková súprava 85 l a paella panvica

Úvod Kotlíkové súpravy Kotlík s kovovou kotlinou Zabíjačková súprava 85 l a paella panvica

Zabíjačková súprava 85 l a paella panvica

Zabíjačkový kotol s kotlinou je určený pre naozaj veľké oslavy alebo domáce zabíjačky. Využijete ju pre svojich hostí v penzióne, menšom hoteli, kde určite ocenia, že okrem chutného gulášu, je možná príprava aj ďalších jedál na oceľovej paella panvici. Táto paella panvica je určená na použitie na otvorený oheň a ponúka ďalšie možnosti ako si spríjemniť a predĺžiť zážitok z varenia vonku.

Výrobca: Perfect Home
Kód: ZSS5885PP
 
Dostupnosť: vypredané
175,- €

Zabíjačková súprava 85 l a paella panvica

Pri domácich zabíjačkách je táto súprava nevyhnutnosť. Taktiež majitelia chát, penziónov ju využijú pre veľký počet osôb. Spríjemnite si pobyt v záhrade, na chate a kdekoľvek inde pri varení vonku. Po uvarení gulášu jednoducho do kotliny vložíte oceľovú leštenú panvicu a varenie môže pokračovať ďalej. Táto súprava obsahuje v cenovo zvýhodnenom sete:

  • Zabíjačkový kotol 85 litrový
  • Kovovú kotlinu priemeru 58 cm
    Kotlina je dodávaná vrátane dymovodu a popolníku
  • Oceľovú leštenú paella panvicu priemeru 60 cm
  • Pokrievka univerzálna na kotol

Ako darček dostanete:

  • Drevenú varechu 70cm
  • Nerezovú naberačku
  • 0,5 l plechovku piva ako darček

 

Kovová kotlina (parák) je ošetrená čiernou základnou farbou. Táto farba chráni kotlinu pri dlhšom skladovaní a prenose, nemá funkciu ochranného náteru pri používaní. Práve naopak, už pri prvom použití dôjde k postupnému "spáleniu" farby. Farba postupne opadá  a táto vlastnosť nie je dôvodom na reklamáciu výrobku.

Kotlinu je možné natrieť žiaruvzdornou farbou (nie je to však nutná podmienka), najlepšie bez obsahu olova, kadmia a ťažkých kovov.


Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk