Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Kotlíkové sety na guláš s kotlinami na dlhých nožičkách

Nerezové kotliky s kotlinou, smaltované kotlíky s kotlinou, kotlíkové sety s paella panvicou

Klasické kotlíkové súpravy, ktoré sa skladajú z kovovej kotliny a vhodného kotlíku. Špecifikum je kotlina na vysokých nohách pre pohodlnejšiu obsluhu a varenie.

Nespornou výhodou oproti klasickej kotline sú nožičky kotliny, ktoré je možné zaistiť až v troch polohách, presne podľa vašej potreby. A tak horný lem kotliny môže byť vo výške cca 68cm, 74cm, prípadne až 80cm, záleží od priemeru kotliny. V prípade potreby je možné nohy úplne vybrať a parák použiť aj bez nich. Celková manipulácia s parákom je jednoduchá a celá zostava aj s kotlíkom pevne drží na mieste aj v najvyššej polohe nožičiek. Viac o teleskopických kotlinách sa môžete dočítať v našom blogu.

Súpravy s nerezovým kotlíkom označené s písmenom H obsahujú kotlíky s hrúbkou 1mm (hrubostenné) a súpravy s nerezovým kotlíkom označené písmenom T obsahujú kotlík s hrúbkou 0,7mm (tenkostenné). Viac informácií o hrúbke kotlíkov na guláš si môžete prečítať v našom článku v sekcii blog.