Vybrať si ten správny kotlíkový set na guláš môže byť pre niekoho ako nájsť ihlu v kope sena. Pre lajka je to iba široká paleta obrázkov rôznych kombinácií kotlíkov skombinovaných s  prenosnými ohniskami, trojnožkami a kotlinami. Ak si neviete dať rady, pripravili sme pre vás pár tipov ako si vybrať tú správnu súpravu. Kombinácií je síce mnoho ale variantov je len pár. Keďže vám chceme uľahčiť nákup, zostavili sme pre vás rebríček  TOP 5 kotlíkových setov, o ktoré prejavili záujem naši zákazníci počas tejto a predchádzajúcej sezóny. Do rebríčka sme dôkladne vybrali sety z každej kategórie.

V našej TOP 5 sa na 5. mieste umiestnil set na zabíjačku s objemom kotla 60 L.  Využitie si nájde hlavne na svadbách či zabíjačkách, objem 60 L je dostačujúci až pre 200 ľudí.

Ďalší set, ktorý obsadil 4. miesto sa skôr hodí na záhradku či na víkendové varenie. Hovoríme o  kotlíkovej súprave so 16 L  smaltovaným kotlíkom s kovovou kotlinou a smaltovanou paella panvicou. Táto praktická súprava 2 v 1 je dobrá v tom že, si viete na panvici pripraviť kuracie prsia, lečo a iné chutné jedlá a na ďalší víkend pre zmenu uvaríte kapustnicu či dobrý hovädzí guláš v kotlíku. Čo sa týka pomeru ceny a kvality, budete nadmieru spokojný.

V našom rebríčku nemôže chýbať teleskopická trojnožka so 16 L smaltovaným kotlíkom , ktorá obsadila 3. miesto. Skvelá vec nielen na záhradu, ale aj  na rybačke či kempovačke. Trojnožka je skladná, takže v aute nezaberie skoro žiadne miesto.

Na 2. mieste je tmavé  záhredné ohnisko  s 20 L smaltovaným kotlíkom na guláš. Naozaj šikovný set na záhradku, kde je možné demontovať stojan a ostane Vám iba ohnisko, nad ktorým si môžete opekať, alebo stráviť pekný večer so svojou polovičkou pod hviezdami pri ohni. 

Na prvom mieste sa umiestnila kotlíková súprava 20 L, kde základ tvorí smaltovaná kotlina v kombinácii s nerezovým 20 L hrubostenným kotlíkom na guláš. O tento set prejavili zákazníci najväčší záujem, a preto sa stáva našou TOP súpravou číslo 1.

Diskuse