Gulášová sezóna 2019 je v plnom prúde a mi Vám chceme povedať, čo všetko sme na tento rok pre Vás pripravili a čo Vás ešte čaká.

Kotliny pod kotlíky na teleskopických nožičkách

Poďme si zosumarizovať rok 2019.

Na začiatku sme dali do ponuky kotliny kovové a kotliny nerezové (paráky) na teleskopických nožickách, pomocou ktorých je varenie gulášu oveľa komfortnejšie. Výšku horného okraja kotliny sme zvýšili cca o 30cm, to známená, že človek aj s výškou 185cm može stáť vzpriamne pri varení gulášu.

Samotnú kotlinu si zakúpia tí, ktorí už vlastnia kotlík. Pre tých, ktorí nevedia ako nato, budú určite zaujímavé kotlíkové súpravy, ktoré sme pre Vás vytvorili v kombináciách nerezovej kotliny s medeným kotlíkom, smaltovaným či nerezovým.

Nakoniec sme tieto súpravy obohatili aj o paella panvice, na ktorých si môžete pripraviť chutný národný španielsky pokrm paelllu. 

Grilovanie na rošte

Na začiatku leta 2019 ste mohli v našej ponuke objaviť grilovacie rošty od výrobcu perfect home, no v ponuke máme produkty aj od maďarského výrobcu, ktoré majú masívnejšie telo roštu a iný spôsob upevnenia na kotlinu.

Grilovacie rošty od výrobcu Perfect Home sa iba položia na kotlinu a proti skĺznutiu z kotliny slúžia malé výstupky po bokoch. Výhoda tekéhoto roštu je, že pri kúpe s priemerom 40cm, ho môžete použiť aj na menšiu kotlinu. Nevýhodou je, že rošt sa môže jemne hýbať pri otáčaní mäsa alebo zeleniny.

Rošt na retiazke je výborný doplnok k trojnožke namiesto kotlíka. Použitie je jednoduché, retiazka na rošte sa pripne o háčik na trojnožke a môžte začať grilovať. 

Rošt na grilovanie od maďarského výrobcu je vyrábaný presne na rozmer kotliny a uchytáva sa spôsobom zakliknutia na kotlinu. Veľkou výhodou je nepohyblivosť roštu na kotline, drží dobre a nieje možné, aby sa zošmykol. 

Možno menšia nevýhoda tohto roštu spočíva vtom, že pasuje iba na jeden druh kotliny a to na kovovú (napr. grilovací rošt s priemerom 36cm pasuje na kovovú kotlinu s priemerom 36cm, ale na nerezovú už nie)

V strede leta 2019 sme do rodiny kotlíkových súprav s teleskopickými nožičkami pridali posledného člena a to smaltovanú kotlinu, kde aj tu okraj smaltovaného tela dosahuje výšku cca 78cm. Kotlinu je možné kúpiť vo všetkých veľkostných priemeroch.

Kotlinu sme začlenili do kotlikových súprav v spojení s medeným, smaltovaným, a aj nerezovým kotlíkom. 

Kotlík na guláš

Leto je na konci a príroda sa pomaly zafarbuje dočervena, a preto sme chceli pre Vás pripraviť niečo výnimočné. Do kategórie kotlíky na guláš sme pridali nového člena a to smaltované kotlíky s červenou povrchovou úpravou, ktorý svojou farbou oživý určite každú záhradu.

Zatiaľ je dostupný v súprave s nerezovou kotlinou a s prenosným ohniskom, no do konca roka určite rozšírime našu ponuku s týmto produktom.

Chceme sa poďakovať našim zákazníkom, ktorí už nákúpili v našom internetovom obchode

www.topkotliky.sk

 

Diskuse