Opať prichádzame s novinkou len pre Vás. Na začiatku roka to boli teleskopické kotliny, teraz sú to kotlíky s červeným smaltom.

Nemáte kotlík na guláš alebo nejaký vlastníte, no je starý a dlho používaný? Hľadáte ten správny, ale žiadny Vás neoslovil?

 

Shop www.topkotlíky.sk tu má pre Vás dokonalé riešenie. Maďarský výrobca, náš hlavný dodávateľ, prišiel na trh so smaltovanými kotlíkmi s červenou farbou. Servírovacie kotlíky v zmenšenej forme už na trhu existujú a perfektne sa hodia k svojim väčším bratom. Týmito kotlíkmi si spestríme našu ponuku a Vám záhradku.

 Smaltované kotlíky

Kotlík vo všetkých veľkostiach?

Žiaľ zatiaľ sú červené smaltované kotlíky dostupné len v dvoch veľkostiach a to 14 litrový do kotliny s priemerom 36 cm a 22 litrový do kotliny s priemerom 42 cm. My sme sa rozhodli, že do našej ponuky pridáme oba kotlíky a vytvoríme pre Vás zaujímavé kotlíkové sety.

 

Materiál a vlastnosti

Ako pri každom smaltovanom kotlíku je základom železná forma, ktorá je následne ošetrená smaltom, v tomto prípade červeným. Hrúbka kotlíka je 1mm. Ak už máte kúpenú kotlinu a hľadáte iba kotlík, skúste ten náš červený smaltovaný. Ponuku kotlíkov si môžete pozrieť v kategórii kotlíky na guláš.

 

Kvalita?

Nič nie je večné, platí to aj pre smaltované kotlíky. Pokiaľ sa ale o ne budete patrične starať a dávať pozor, aby sa nepoškodil smalt, odvďačí sa Vám a poslúži pár rokov.

 

Diskuse