Blíži sa sviatok blízkeho priateľa či člena rodiny a neviete, čím by ste mu urobili radosť? Trávite hodiny hľadaním na internete a nemáte ani poňatia ako ho prekvapiť? Určite nechcete, aby bol Váš darček len tuctová záležitosť, ktorá skončí na druhý deň v zásuvke. Chce to niečo praktické a štýlové, čo sa bude dať využívať takmer stále.

Kotlíková súprava na guláš je tá správna voľba

Každý správny chlap s gastronomickým cítením sa rád pochváli dobrým gulášom priamo z kotlíka. Má oslávenec záhradku či rodinný domček? V tom prípade je kotlíková súprava pre neho ten správny darček. Pri kúpe setu doporučujeme zvážiť niekoľko dôležitých faktorov.

Koľko chcem investovať do kotlíkového setu?

Investovanie do kvalitného setu je rozhodujúce. Drahšie sety sú kvalitnejšie a trvácnejšie a vďaka tomu ich môžeme využívať častejšie. Ak teda chcete príbuznému urobiť na sviatok naozaj veľkú radosť, zvolil by som kombinácie kotlíkov s nerezovou alebo smaltovanou kotlinou, ktoré vydržia viac a okrem toho vyzerajú lepšie. Nájdete ich v rôznych kombináciách, a aj s doplnkovým tovarom, napríklad sety s paella panvicami či šikovnými servírovacími kotlíkmi. 

Aký je vek oslávenca?

V našom prípade je otázka na mieste, pretože vieme vyhovieť aj starším ročníkom. Chceme výjsť v ústrety každému tak, aby si varenie gulášu vychutnali. Dopomôžu Vám k tomu kotlíkové sety na vysokých nožičkách . Okraj kotliny dosahuje výšku cca 80 cm a tým sa stáva varenie komfortnejším. Osobe s výškou cca 180cm končí okraj kotlíka pri páse, takže môže pri varení stáť v pohodlnej polohe a nehrbiť sa.

Kotlíková súprava na vysokých nožičkách

Ako často sa bude set používať?

V prípade, že chcete setom obdariť fanúšika varenia pod šírim nebom, siahnite po antikorovom kotlíku s hrúbkou 1 mm alebo máte k dispozícii aj liatinový kotlík so smaltovanou povrchovou úpravou od výrobcu Perfect Home. Kotlík je síce tažký no veľmi kvalitne spracovaný. Veríme, že sme Vám pomohli rozhodnúť sa pri kúpe naozaj dobrého darčeka pre tých, na ktorých Vám záleží. 

Príjemné chvíle strávené pri kotlíkovom guláši Vám praje Váš predajca www.topkotliky.sk

Diskuse