KOTLÍKY

Nerezové kotlíky – aká je pravda o ich hrúbke steny?

Zosilnené alebo hrubostenné kotlíky na guláš.   V ponuke rôznych internetových predajcov nájdete samostatné nerezové kotlíky alebo kotlíky v súpravách. Často predajca tvrdí, že sa jedná o „zosilnené“ kotlíky s hrúbkou steny 0,8mm alebo hrubostenné kotlíky s hrúbkou steny 1,2mm. Je to však naozaj pravda?

viac
Kotlíkové sety - vysoké

Kotlíkové sety patria v našom e-shope k najviac predávaným. Pre rok 2019 naším zákazníkom prinášame novinku, ktorú zatiaľ nikde inde nenájdete.

viac
Ako správne opekať + palice na opekanie

Aj keď sa pomaly blíži jeseň a dni sa skracujú, mohlo by sa zdať, že večerné posedenia pri ohni sú čisto len letnou záležitosťou. Opak je však pravdou a tak vám prinášame článok o tom ako správne opekať a aké palice na opekanie možno použiť.

viac
Intenzita ohňa v kotline - ako na to

Ste majiteľom kotliny pod kotlík alebo rozmýšľate o jej kúpe? Viete akým spôsobom v kotline regulovať silu a intenzitu plameňa? Stručné informácie nájdete v článku.

viac
Nerezové kotlíky - nová produktová rada.

Nerezové kotlíky – nová produktová rada pre rok 2017. Pozrite sa čo je nové.

viac
Smaltovaný alebo nerezový kotlík?

Viete koľko litrov gulášu budete potrebovať, no stále váhate a  rozmýšľate, či si kúpiť smaltovaný kotlík alebo nerezový kotlík na gulaš? V článku sa pozrieme na ich výhody a možno vám rozhodnutie uľahčíme.

viac
Kotlík s kotlinou alebo kotlík s trojnožkou?

Ktorá možnosť vám viac vyhovuje a čo jednotlivé riešenia so sebou prinášajú, sa dočítate v článku v ktorom rozoberáme výhody a nevýhody týchto kombinácií.

viac
Kotlina pod kotlík

Použitie kotliny s kotlíkom prináša pre nás niekoľko výhod. Ktoré sú to a akú kotlinu použiť napríklad pod 20 litrový kotlík si prečítate v našom najnovšom článku.

viac
Aký veľký kotlík na guláš si vybrať?

Neviete sa rozhodnúť aký veľký kotlík na guláš si kúpiť? Prečítajte si náš článok a rozhodovanie snáď bude o niečo jednoduchšie. Dozviete sa na čo by ste mali prihliadať pri výbere veľkosti a prinášame vám aj orientačné počty porcií.

viac
Z histórie kotlíkov.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým aká je vlastne história a pôvod kotlíku na guláš? Prečítajte si náš krátky článok a možno budete prekvapení ako dlho kotlíky slúžia ľudstvu.

viac
Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk