KOTLÍKY

1 2 >>
Kotlíky na guláš v novej edícii.

Opať prichádzame s novinkou len pre Vás. Na začiatku roka to boli teleskopické kotliny, teraz sú to kotlíky s červeným smaltom.

viac
Smaltovaná kotlina pod kolíky na vysokých nožičkách.

Doplnili sme pre Vás smaltovanú kotlinu na teleskopických nožičkách. Teraz môžte variť pohodlne s ktoroukoľvek kotlinou.

viac
Medený kotlík

Máte starý smaltovaný kotlík a zvažujete kúpu nového? Neviete si dať rady či zainvestovať a kúpiť si medený kotlík na večné časy? Veríme, že v našom článku nájdete odpovede na Vaše otázky.

viac
Namiesto kolíkového gulášu grilovačka.

Máte kotlíkový set , ale dostali ste chut na niečo grilovaného? Tak ste tu správne,náš eshop topkotlíky.sk rozširuje sortiment aj o grilovacie rošty.

viac
Ako správne pripraviť kovovú kotlinu pod kotlík pri prvom použití.

Škrabance na novej kotline netreba riešiť, pozrite sa ako vyzerá po prvom použití. 

viac
Kotlíky na guláš pred prvým použitím

Kúpili ste si kotlík na guláš? Radi Vám poradíme ako sa oňho starať. V našom článku sa dozviete skvelé tipy, čo urobiť pred jeho prvým použitím, niečo málo o uskladnení kotliny a tiež trik o vareškách.  

viac
Nerezové kotlíky – aká je pravda o ich hrúbke steny?

Zosilnené alebo hrubostenné kotlíky na guláš.   V ponuke rôznych internetových predajcov nájdete samostatné nerezové kotlíky alebo kotlíky v súpravách. Často predajca tvrdí, že sa jedná o „zosilnené“ kotlíky s hrúbkou steny 0,8mm alebo hrubostenné kotlíky s hrúbkou steny 1,2mm. Je to však naozaj pravda?

viac
Kotlíkové sety - vysoké

Kotlíkové sety patria v našom e-shope k najviac predávaným. Pre rok 2019 naším zákazníkom prinášame novinku, ktorú zatiaľ nikde inde nenájdete.

viac
Ako správne opekať + palice na opekanie

Aj keď sa pomaly blíži jeseň a dni sa skracujú, mohlo by sa zdať, že večerné posedenia pri ohni sú čisto len letnou záležitosťou. Opak je však pravdou a tak vám prinášame článok o tom ako správne opekať a aké palice na opekanie možno použiť.

viac
Intenzita ohňa v kotline - ako na to

Ste majiteľom kotliny pod kotlík alebo rozmýšľate o jej kúpe? Viete akým spôsobom v kotline regulovať silu a intenzitu plameňa? Stručné informácie nájdete v článku.

viac
Nerezové kotlíky - nová produktová rada.

Nerezové kotlíky – nová produktová rada pre rok 2017. Pozrite sa čo je nové.

viac
Smaltovaný alebo nerezový kotlík?

Viete koľko litrov gulášu budete potrebovať, no stále váhate a  rozmýšľate, či si kúpiť smaltovaný kotlík alebo nerezový kotlík na gulaš? V článku sa pozrieme na ich výhody a možno vám rozhodnutie uľahčíme.

viac
1 2 >>
Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk