KOTLÍKY

1 2 >>
Namiesto kolíkového gulášu grilovačka.

Máte kotlíkový set , ale dostali ste chut na niečo grilovaného? Tak ste tu správne,náš eshop topkotlíky.sk rozširuje sortiment aj o grilovacie rošty.

viac
Ako správne pripraviť kovovú kotlinu pod kotlík pri prvom použití.

Škrabance na novej kotline netreba riešiť, pozrite sa ako vyzerá po prvom použití. 

viac
Kotlíky na guláš pred prvým použitím

Kúpili ste si kotlík na guláš? Radi Vám poradíme ako sa oňho starať. V našom článku sa dozviete skvelé tipy, čo urobiť pred jeho prvým použitím, niečo málo o uskladnení kotliny a tiež trik o vareškách.  

viac
Nerezové kotlíky – aká je pravda o ich hrúbke steny?

Zosilnené alebo hrubostenné kotlíky na guláš.   V ponuke rôznych internetových predajcov nájdete samostatné nerezové kotlíky alebo kotlíky v súpravách. Často predajca tvrdí, že sa jedná o „zosilnené“ kotlíky s hrúbkou steny 0,8mm alebo hrubostenné kotlíky s hrúbkou steny 1,2mm. Je to však naozaj pravda?

viac
Kotlíkové sety - vysoké

Kotlíkové sety patria v našom e-shope k najviac predávaným. Pre rok 2019 naším zákazníkom prinášame novinku, ktorú zatiaľ nikde inde nenájdete.

viac
Ako správne opekať + palice na opekanie

Aj keď sa pomaly blíži jeseň a dni sa skracujú, mohlo by sa zdať, že večerné posedenia pri ohni sú čisto len letnou záležitosťou. Opak je však pravdou a tak vám prinášame článok o tom ako správne opekať a aké palice na opekanie možno použiť.

viac
Intenzita ohňa v kotline - ako na to

Ste majiteľom kotliny pod kotlík alebo rozmýšľate o jej kúpe? Viete akým spôsobom v kotline regulovať silu a intenzitu plameňa? Stručné informácie nájdete v článku.

viac
Nerezové kotlíky - nová produktová rada.

Nerezové kotlíky – nová produktová rada pre rok 2017. Pozrite sa čo je nové.

viac
Smaltovaný alebo nerezový kotlík?

Viete koľko litrov gulášu budete potrebovať, no stále váhate a  rozmýšľate, či si kúpiť smaltovaný kotlík alebo nerezový kotlík na gulaš? V článku sa pozrieme na ich výhody a možno vám rozhodnutie uľahčíme.

viac
Kotlík s kotlinou alebo kotlík s trojnožkou?

Ktorá možnosť vám viac vyhovuje a čo jednotlivé riešenia so sebou prinášajú, sa dočítate v článku v ktorom rozoberáme výhody a nevýhody týchto kombinácií.

viac
Kotlina pod kotlík

Použitie kotliny s kotlíkom prináša pre nás niekoľko výhod. Ktoré sú to a akú kotlinu použiť napríklad pod 20 litrový kotlík si prečítate v našom najnovšom článku.

viac
Aký veľký kotlík na guláš si vybrať?

Neviete sa rozhodnúť aký veľký kotlík na guláš si kúpiť? Prečítajte si náš článok a rozhodovanie snáď bude o niečo jednoduchšie. Dozviete sa na čo by ste mali prihliadať pri výbere veľkosti a prinášame vám aj orientačné počty porcií.

viac
1 2 >>
Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk