Novinky
 Grilovací rošt 40 cm
12,42 € bez DPH 14,90 € s DPH
 Kotlina 45 cm teleskopické nohy s tromi polohami.
57,50 € bez DPH 69,- € s DPH
 Kotlíkový set 14L
170,83 € bez DPH 205,- € s DPH
 Nerezová kotlina a kotlík na guláš
175,- € bez DPH 210,- € s DPH
 Rošt na grilovanie
6,67 € bez DPH 8,- € s DPH
 nerezová kotlina pod kotlík
141,67 € bez DPH 170,- € s DPH
 Nerezový kotlík s trojnožkou teleskopickou
49,17 € bez DPH 59,- € s DPH
 Kotlíková súprava  so smaltovaným kotlíkom
80,83 € bez DPH 97,- € s DPH
 Kotlina 31 cm teleskopické nohy s tromi polohami.
47,50 € bez DPH 57,- € s DPH
Odporúčame
  

Na kvalite smaltovaných hrncov záleží

Pridané: 06.02.2017

Nie je hrniec ako hrniec. To každá dobrá gazdinka vie a možno aj práve preto sú smaltované hrnce od tradičného českého výrobcu BELIS stále tak populárne. Vyberte si z našej ponuky kvalitných smaltovaných hrncov za priaznivé ceny.

Smaltované hrnce majú na Slovensku mnohoročnú tradíciu. Kuchyne našich starých rodičov si bez sady smaltovaných hrncov asi ani nevieme predstaviť. Bolo to samozrejme spôsobené tým, že v tej dobe výber nebol ktovieako bohatý a o dnešných moderných hrncoch s nepriľnavým povrchom nikto ani nechyroval. Jednoducho, výber na trhu bol silne obmedzený.

 

Napriek tomu, ani po príchode zahraničnej, často iba trendovej, konkurencie smaltované hrnce nevymizli a neprišli o svoju výsadu byť súčasťou pravej slovenskej kuchyne. Možno za to môže práve to, že ostali v našich hlavách, ako milá spomienka na detstvo, ktovie. Dôležitým faktorom však určite je ich rastúca kvalita.

Pravda, treba si dať pozor na to, aké smaltované hrnce kupujete. Pokiaľ si však vyberáte u nás, s kvalitou si nemusíte lámať hlavu. Hrncesady smaltovaných hrncov z našej ponuky, pochádzajú väčšinou od najstaršieho a dlhodobo najkvalitnejšieho výrobcu, českej firmy BELIS, ktorá sa výrobou smaltovaných produktov, zaoberá už od roku 1893.

 

Práve dlhoročná tradícia a neoceniteľné skúsenosti sú zárukou, že všetky výrobky si udržujú nadštandardne vysokú kvalitu a môžu sa tiež pýšiť mnohými oceneniami za vynikajúci dizajn. Ľudia z firmy BELIS jednoducho majú smaltovanie v krvi, čo sa odráža na ich produktoch.

 

My sme z ich ponuky vybrali to najlepšie. Nájdete u nás nielen špeciálne sady a súpravy smaltovaných hrncov, ale aj jednotlivé kúsky, ktoré si môžete vhodne skombinovať a vytvoriť si vlastnú sadu.

 

Hrnce BELIS, sú unikátne najmä vďaka hrúbke stien nádoby. Napríklad hrnce zo série Exclusive majú steny hrubé až 2 mm, čo je hodnota, ktorú dokáže ponúknuť len minimum výrobcov na svete. Hrúbka steny je dôležitá najmä pre stabilitu nádoby a 2 mm sú v tejto oblasti vysoký nadpriemer.

 

Tradičné výrobné postupy, použitie najmodernejšieho smaltu a tých najlepších materiálov zasa garantuje dlhoročnú životnosť a výborné úžitkové vlastnosti smaltovaných hrncov. Firma BELIS navyše, ako jedna z mála, nanáša dovnútra svojich výrobkov špeciálny modrý smalt, ktorý zaručuje jedinečné vlastnosti pri príprave jedál.

 

Ak si pamätáte tradičný vzhľad smaltovaných hrncov, dnes už nebýva pravidlom. Hoci stále u nás nájdete aj tradičné hrnce, práve firma BELIS ponúka mnoho druhov a variantov kvalitných hrncov aj v netradičnom dizajne, ktorý plne zodpovedá dnešným trendom v tejto oblasti. Väčšina súprav, ktoré ponúkame je starostlivo navrhnutá podľa dlhoročného sledovania zákazníckych požiadaviek.

 

Spoľahnúť sa tiež môžete na absolútnu zdravotnú nezávadnosť a bezproblémový servis. Jednoducho, pokiaľ chcete mať v kuchyni smaltované hrnce, hľadajte u nás produkty od firmy BELIS, budete spokojní.


Späť na zoznam článkov
Copyright 2015 - 2019 © topkotliky.sk