Smaltovaný riad Belis vhodný do každej kuchyne

Súčasťou každej kuchyne sú hrnce a panvice na prípravu chutných jedál. Ako si ale vybrať zo širokej ponuky všetkých predajcov? Častou si kladieme otázku, aký typ hrncov zvoliť. Nerezové, teflónové či smaltované? S kúpou hrncov sa netreba ponáhľať. Doporučujeme si radšej zistiť všetky dostupné informácie o nich. Neplánujeme v nich predsa variť len 2 týždne, no veríme, že nám vydržia pár rokov. Pri ich výbere nám pomôže overená značka, pretože nekvalitný hrniec môže uvoľňovať počas varenia do jedla jedovaté látky a jeho kúpou si len miniete finančné prostriedky. V tomto prípade nie je zbytočné zainvestovať a kúpiť kvalitný riad.

Prečo smalt?

Technika smaltovania je tu už vyše 2000 rokov. Smalt je absolútne nezávadný, má dlhú životnosť a je jednoduchý na údržbu. Pri fráze smaltované hrnce si asi väčšina z nás predstaví hrnce u starej mamy, ktoré síce stále slúžia, ale do novej a modernej domácnosti by sa nehodili. To je už ale dávno minulosťou. Hrnce Belis sú vhodné na akýkoľvek typ šporáka, takže patria aj do modernej kuchyne s indukčným šporákom.

Smaltované hrnce Belis, to je tá správna voľba!

Spoločnosť Belis, ktorá je najväčším výrobcom smaltovaného riadu v Českej republike s vyše 120 ročnou praxou, vyrába moderný riad do každej kuchyne. Jeho vizitkou sú milióny spokojných zákazníkov na celom svete. Pri značke Belis platí, že kupujete kvalitu za rozumnú cenu.

Eco Ceramic 5 dielna sada

Populárne sady od Belisu

Sety smaltovaného riadu od Belisu sú vyrábané z plechu s hrúbkou od 1 až do 2 mm a to ich robí pomerne nesmrteľnými. Patrí sem napríklad sada Belis Gold, ktorá sa vyrába mnoho rokov. Z populárnych setov, ktoré jednoduchým vzhľadom lákajú čoraz viac gazdiniek sa oplatí spomenúť sady Belis Capuccino či Belis Madeira a veľa iných, ktoré nájdete v kategórií smaltované hrnce.

Diskusia