Milí zákazníci, z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu môže doručenie expresnej zásielky zo strany Slovenskej pošty meškať. Slovenská pošta počas núdzového stavu negarantuje doručenie na nasledujúci pracovný deň po podaní zásielky.

Doplnili sme pre Vás smaltovanú kotlinu na teleskopických nožičkách. Teraz môžte variť pohodlne s ktoroukoľvek kotlinou.

V našom eshope www.topkotliky.sk  sme Vám na začiatku sezóny 2019 predstavili nové produkty a to kotliny na teleskopických nožičkách. Konkrétne to boli nerezové kotliny a kovové kotliny. Všetko o týchto produktoch nájdete aj v našom predchádzajúcom článku kotlíkové sety - vysoké.

Po veľkom dopyte kotlín tohto typu sme sa rozhodli rozšíriť ponuku aj o smaltované kotliny

s teleskopickými nožičkami. Štandardná smaltovaná kotlina má veľmi krátke nožičky, kde je samotná výška kotliny nízka, len cca 45cm. 

Smaltované kotliny a ich vlastnosti

 Hrúbka plechu na kotline je 1 mm, ale čo ich robí výnimočnými, je ich povrchová úprava smaltom,

krorá je odolná až do 900 stupňov celzia, čím výrazne predlžuje jej životnosť. Kotliny sa vyrábajú v piatich veľkostiach, a preto sa dajú skombinovať s každou veľkosťou kotlíka . Ku kotline dodávame popolník, dymovod a striešku.

Smaltovaná kotlina teleskopická

 Nožičky, ktoré sú fixované šróbmi sa dajú nastaviť do troch výšok. Táto možnosť nastavenia Vám zaručí komfort pri varení. Výška kotliny pri najvyššej polohe od zeme k hornému okraju kotliny je cca 78cm. Tento rozdiel medzi štandardnou kotlinou a kotlinou teleskopickou je cca 33cm, čím umožňuje varenie gulášu v zpriamenej polohe.

Kotlíkove súpravy s telekopickou kotlinou

 Pripravili sme pre Vas kotlíkové sety v spojení s medeným alebo nerezovým kotlíkom a paella panvicou . Všetky tieto súpravy nájdete v kategorii kotlíkové súpravy vysoké.

 Duúame, že s rozšírením nášho sortimentu o produkt smaltovaná teleskopická kotlina sme oslovili náročných gulášových majstrov.