Doplnili sme pre Vás smaltovanú kotlinu na teleskopických nožičkách. Teraz môžte variť pohodlne s ktoroukoľvek kotlinou.

V našom eshope www.topkotliky.sk  sme Vám na začiatku sezóny 2019 predstavili nové produkty a to kotliny na teleskopických nožičkách. Konkrétne to boli nerezové kotliny a kovové kotliny. Všetko o týchto produktoch nájdete aj v našom predchádzajúcom článku kotlíkové sety - vysoké.

Po veľkom dopyte kotlín tohto typu sme sa rozhodli rozšíriť ponuku aj o smaltované kotliny

s teleskopickými nožičkami. Štandardná smaltovaná kotlina má veľmi krátke nožičky, kde je samotná výška kotliny nízka, len cca 45cm. 

Smaltované kotliny a ich vlastnosti

 Hrúbka plechu na kotline je 1 mm, ale čo ich robí výnimočnými, je ich povrchová úprava smaltom,

krorá je odolná až do 900 stupňov celzia, čím výrazne predlžuje jej životnosť. Kotliny sa vyrábajú v piatich veľkostiach, a preto sa dajú skombinovať s každou veľkosťou kotlíka . Ku kotline dodávame popolník, dymovod a striešku.

Smaltovaná kotlina teleskopická

 Nožičky, ktoré sú fixované šróbmi sa dajú nastaviť do troch výšok. Táto možnosť nastavenia Vám zaručí komfort pri varení. Výška kotliny pri najvyššej polohe od zeme k hornému okraju kotliny je cca 78cm. Tento rozdiel medzi štandardnou kotlinou a kotlinou teleskopickou je cca 33cm, čím umožňuje varenie gulášu v zpriamenej polohe.

Smaltovaná kotlina na vysokých nožičkách

Kotlíkove súpravy s telekopickou kotlinou

 Pripravili sme pre Vas kotlíkové sety v spojení s medeným alebo nerezovým kotlíkom a paella panvicou . Všetky tieto súpravy nájdete v kategorii kotlíkové súpravy vysoké.

 Duúame, že s rozšírením nášho sortimentu o produkt smaltovaná teleskopická kotlina sme oslovili náročných gulášových majstrov.

Diskusia